Підбір склоочисників за маркою авто

Форма підбору склоочисників знаходиться у верхній частині екрану (в шапці сайту). Нижче наведено інформацію, як нею користуватися.

Одна з переваг автомобільних щіток Bosch, Denso і Trico - їх універсальність. Якої би марки і моделі не був ваш автомобіль, ви практично гарантовано зможете знайти для нього склоочисники в нашому каталозі. Ми пропонуємо щітки для компактних автомобілів і позашляховиків, сімейних і спортивних авто, легкових машин і вантажівок, іномарок і вітчизняних автомобілів. Крім того, часто одна і та ж модель склоочисників підходить відразу для декількох марок транспортних засобів, що знижує підсумкову вартість запчастин.

У верхній частині цієї сторінки, як і на всіх інших сторінках нашого сайту, ви зможете знайти зручну форму вибору щіток. З нею підбір склоочисників за маркою авто стає зовсім нескладним завданням, яка під силу практично кожному автолюбителю.

Як вибрати щітки за маркою автомобіля

Щоб підібрати склоочисники до вашого авто, по черзі виберіть з розкривних списків його марку (зліва), потім модель (посередині) і нарешті, модифікацію (праворуч). Модифікація найчастіше визначається роком випуску автомобіля, але трапляється і так, що машини різних поколінь однієї моделі якийсь час випускаються одночасно (наприклад, Skoda Octavia A4 і A5, Opel Astra H і J). У такому випадку, якщо ви не впевнені, яку модифікацію вибрати, зверніться до технічної документації або продавця авто.

Після того, як ви заповнили форму підбору, натисніть кнопку «Підібрати склоочисники» - ви будете відразу перенаправлені на сторінку відповідної моделі авто в нашому каталозі. Для деяких автомобілів ви знайдете тільки один варіант щіток (найчастіше це будуть модифікації, на яких встановлені нестандартні і рідкісні кріплення склоочисників). Для інших авто ви зможете вибрати між більш бюджетними каркасними виробами (наприклад, Bosch Eco або Twin) і безкаркасними або гібридними преміум-щітками (Bosch Aerotwin, Denso Hybrid).

Що робити, якщо вашого авто немає в каталозі

Ви вирішили підібрати склоочисники по марці авто, але не можете знайти свою модель на нашому сайті? Не варто впадати у відчай. Найчастіше це трапляється, якщо у вас досить старий автомобіль, який в даний час не випускається і не користується великою популярністю, або навпаки - зовсім нова модель, яку ми ще не встигли включити в каталог. У такій ситуації зателефонуйте нашим консультантам по одному з номерів, вказаних вгорі сторінки: вони обов'язково допоможуть вам вибрати щітки, які найкраще підійдуть до вашої машини.

Інші особливості підбору склоочисників

Трапляється, що автовласник хоче замінити не весь комплект передніх щіток склоочисника, а тільки одну з них (водійську або пасажирську). Для цього в нашій системі підбору склоочисників передбачена відповідне налаштування: на сторінці своєї модифікації авто відзначте галочку «Поштучно», якщо хочете подивитися тільки щітки, упаковані по одній. За умовчанням встановлена ​​опція «Комплекти».

Якщо ви хочете придбати щітки заднього склоочисника, то пошукайте їх внизу сторінки автомобіля. Для деяких марок є можливість вибрати з двох варіацій заднього склоочисника, що відрізняються за ціною і конструкцією. Якщо ви не можете знайти задню щітку для свого авто, то переконаєтеся, що вибрали правильну модифікацію кузова (наприклад, «універсал», а не «седан»). У будь-якому випадку, при виникненні проблем з підбором ви завжди можете звернутися за консультацією до наших менеджерів.