Склоочисники Trico

Американська компанія-виробник автомобільних склоочисників Trico була заснована в 1917 році. За деякими даними, саме компанія Trico випустила перший комплект склоочисників для автомобілів того часу. Передісторією до цього стало ДТП в дощову погоду, коли водій автомобіля не розглянув велосипедиста. На сьогоднішній день компанія «Трайко» володіє заводами з виробництва автомобільних склоочисників на п'яти континентах, найбільші з них знаходяться в Мексиці і Китаї. Це одна з небагатьох компаній, які спеціалізуються виключно на виробництві склоочисників.

Існує кілька серій автомобільних щіток Trico, серед яких:

  • безкаркасні склоочисники Trico Force - є однією з останніх розробок компанії. Завоювали свою популярність завдяки універсальності застосування і використанню останніх технологій;
  • зимові склоочисники Trico Ice - розроблялися для зимових умов і негативних температур;
  • гібридні склоочисники Trico Hybrid - гібридна конструкція поєднує переваги каркасної та бескаркасної конструкції. Виробляються виключно для кріплення «Гачок».

Склоочисники Trico завоювали велику популярність в Америці, як аналоги-замінників заводським склоочисника. Сьогодні вони поширюються і в країни Азії та Європи. Більшість з вироблених лінійок склоочисників Trico використовують універсальні адаптери (кріплення), завдяки чому вони можуть встановлюватися на 90% автомобілів по всьому світу.