Склоочисники Denso

Щітки склоочисника Denso зайняли лідируючі позиції на території Японії, Кореї та інших азіатських країн. Можна впевнено сказати, що склоочисники Denso Hybrid впевнено зайшли і на ринок європейських автовиробників. З недавнього часу ними стали комплектуватися преміальні автомобілі Європейського виробництва, зокрема: BMW X5 [F15,F85] з 2013 року випускуLand Rover Range Rover 2013-2016 р.в. і т.д. Компанія Denso частково належить автомобільному концерну Toyota & Lexus. Саме на автомобілі цих марок з 2005 року встановлювалися склоочисники Denso Hybrid, які пізніше почали встановлювати і на багато моделей таких виробників, як: Mitsubishi, Subaru, Kia, Suzuki, Hyundai, Mazda, Honda, BMW, Land Rover, Acura, Ferrari і т . Д.

Корпорація Denso - найбільша японська автомобілебудівна компанія, яка спеціалізується на виробництві широкого асортименту автомобільних комплектуючих. Була заснована в кінці 1949 року в Японії. На сьогоднішній день підприємства Denso поставляють автозапчастини в якості заводських на багато автомобілів по всьому світу. Практично всі автолюбителі знають про прекрасній якості свічок запалювання, автомобільних фільтрів, датчиків тиску, форсунок і, звичайно ж, щіток склоочисників Denso.

Представництво компанії Denso розташоване в Японії, м Карія, а європейський офіс - Голландія, м Вейсп. Співпраця більш ніж з 140 підприємствами автомобільної галузі є гарантом найвищої якості продукції Denso. Щорічно близько 9% обороту витрачається на вдосконалення та дослідження технологій.

Автомобільні склоочисники Денсо представлені кількома лінійками, розглянемо основні.

  • Denso Hybrid (Денсо Гібрид) - найбільш сучасна і якісна лінійка щіток склоочисника з вбудованим аеродинамічним спойлером, за допомогою якого забезпечується додатковий притиск під час руху авто. Застосовується виключно в автомобілях з кріпленням «гачок».
  • Denso Flat - безкаркасна серія автомобільних склоочисників з маркуванням DF. Ці склоочисники максимально якісно працюють в будь-яких погодних умовах, забезпечуючи безпечну видимість навіть в негоду. Відрізняються елегантним виглядом і досить довгим терміном служби.
  • Denso Rear Wiper - лінійка задніх склоочисників. Проводиться для автомобілів з спеціальним кріпленням задніх склоочисників. Відрізняється від аналогів найбільш якісними матеріалами вироби, завдяки чому гарантується гарна якість очищення і довгий термін служби склоочисників.

Магазин BestWiper є офіційною точкою продажу склоочисників Denso, що підтверджується сертифікатом, виданим компанією Denso Europe B.V .:

Сертификат от компании Denso, выданный магазину BestWiper