Склоочисники Bosch

Щітки склоочисника Bosch по праву завоювали одну з лідируючих позицій на ринку склоочисників Європи і всього світу. Лише за останнє десятиліття вони кілька разів визнавалися кращими, а німецький Автосоюз "ADAC» поставив оцінку «sehr gut» - дуже добре.

Компанія Bosch випускає каркасні і безкаркасні склоочисники. Варто відзначити такі як:

  1. Bosch Aerotwin – найкращі всесвітньо відомі безкаркасні склоочисники, які визнані у всьому світі. Якість продукції підтверджена тим фактом, що багато світових автомобільних концернів встановлюють їх в якості заводських. Bosch Aerotwin випускається у вигляді комплектів на конкретні автомобілі, тобто без змінних перехідників. Саме з цього, дана лінійка склоочисників налічує понад 100 різноманітних комплектів.
  2. Bosch Aerotwin Plus – лінійка «поштучних» склоочисників Bosch Aerotwin з набором адаптерів для спеціальних кріплень. У наборі 6 перехідників, які підходять до 10 видів кріплень автомобільних щіток склоочисника. Лінійка Bosch Aerotwin Plus (AP) складається з 15 артикулів розміром від 340 до 800 мм.
  3. Bosch Aerotwin Singles - лінійка «поштучних» склоочисників Bosch Aerotwin з кріпленням гачок. Після модернізації модельного ряду, щітки склоочисника Bosch Aerotwin Singles почали виробляти в Сербії. Інженери компанії Bosch заявили про підвищення робочих характеристик оновленої лінійки склоочисників.
  4. Bosch AeroEco - бюджетна лінійка автомобільних склоочисників, яка включає набір адаптерів для більшості нестандартних кріплень. Шість перехідників застосовуються на сім видів кріплень щіток. Доступна інструкція і нумерація адаптерів роблять монтаж на авто досить простим.
  5. Bosch Twin – якісні каркасні щітки склоочисника. Дана лінійка відрізняється найкращою якістю серед всіх каркасних щіток, завдяки чому дані склоочисники встановлюються в якості оригінальних, на заводах світових автовиробників.
  6. Bosch Eco – бюджетні каркасні щітки склоочисника, які відповідають високим стандартам якості компанії Bosch. Використовуються для кріплення гачок. Дані склоочисники забезпечують щільне прилягання до скла і рівномірний хід щітки.
  7. Bosch Rear – спеціалізована серія автомобільних щіток, яка складається з: Bosch Twin Rear - каркасний задній склоочисник, який проводиться як в традиційному виконанні, так і в пластиковому корпусі зі спеціальним кріпленням. Bosch Aerotwin Rear - безкаркасний задній склоочисник зі спеціальним кріпленням. Серія Bosch Aerotwin Rear налічує понад тридцять артикулів, які застосовуються в залежності від моделі автомобіля.

Якість склоочисників Bosch

Склоочисники Bosch - світовий лідер якості. Склоочисники Bosch встановлюються на багато європейських автомобілів в якості оригінальних. В Європі вони найбільш затребувані і користуються великим попитом. Але є і один не дуже приємний факт. Через свою популярність склоочисники Bosch досить часто підробляють. Ми настійно рекомендуємо купувати тільки оригінальну продукцію, яка відповідає найвищим вимогам компанії Bosch, в спеціалізованих магазинах. BestWiper.com.ua - кращий спеціалізований сервіс з продажу склоочисників Bosch. Багаторічний досвід роботи і прекрасне обслуговування, безсумнівно, залишить у вас тільки позитивні емоції. Будемо раді бачити вас в числі наших постійних клієнтів.

Магазин BestWiper є офіційною точкою продажу склоочисників Bosch, що підтверджується сертифікатом, виданим компанією-виробником:

Сертификат от компании Bosch, выданный магазину BestWiper