Склоочисники Bosch Aerotwin

Bosch Aerotwin по праву завоювали лідируючі позиції серед щіток склоочисника. З 2010 року Автосоюз ADAC неодноразово визнавав їх лідером якості. Варто відзначити, що склоочисники Bosch Aerotwin, поряд з такими виробниками як SWF і Denso, встановлюються на більшість нових автомобілів європейського виробництва. Цей факт говорить про найкращу якість продукції.

Переваги щіток Bosch Aerotwin

  • Комплект склоочисників проводиться безпосередньо для конкретного автомобіля, враховуючи тип кріплення і необхідний розмір. Саме тому, дана лінійка склоочисників налічує понад 100 різноманітних комплектів.
  • Продумана система кріплень і інструкція забезпечать легке встановлення склоочисників на авто. Вам не доведеться звертатися на СТО.
  • Верхня частина склоочисника виконана у вигляді спойлера, що забезпечує гарний притиск до лобового скла автомобіля.
  • Профіль склоочисників відрізняється хорошою зносостійкістю, а засіб для двокомпонентного полотна (гумка) прекрасно очищає поверхню скла.
  • Автомобільна продукція компанії Bosch фактично не має заводського браку. Він становить всього 0,07%, що дає вам повну впевненість в тому, що ви отримаєте товар найвищої якості.

Двірники Bosch Aerotwin AR801SДвірники Bosch Aerotwin A863S у відкритій упаковці

Популярні двірники серії Bosch Aerotwin: AR801S з кріпленням "гачок" і A863S з кріпленням Push Button 16 мм

Якість Bosch Aerotwin

Як ми вже говорили, склоочисники Бош Аеротвін - одні з кращих. Як і багато популярних товарів, щітки Бош Аеротвін досить часто підробляють. Підробки зустрічаються навіть в дуже великих магазинах, не кажучи вже про ринки. Оригінальні склоочисники Bosch Aerotwin коштують дорожче, ніж маловідомі дешеві бренди, але повністю виправдовують свою ціну. Якщо ви хочете насолоджуватися хорошим оглядом і спокоєм в дорозі - ви на правильному шляху. А ми допоможемо зробити вашу покупку максимально зручною і гарантуємо, що у нас ви купите виключно оригінальні склоочисники Bosch Aerotwin.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Дмитрий
28.12.2019
Купив Комплект дворников Bosch Aerotwin A088S для FORD Focus IV 08.2018- і рекомендує їх іншим:
Очень приятно удивлен сервисом и наличием товара в вашем магазине. Большое спасибо. Покупал дворники Bosch Aerotwin A088S на Ford Focus 4. Дмитрий, Киев.
Петр
24.12.2019
Купив Комплект дворников Bosch Aerotwin AR801S для LEXUS LX [J2] 11.07-01.12 і рекомендує їх іншим:
Хорошие и родные дворники, но на зиму только оригинальные дворники Bosch Aerotwin. Бескаркас зимой, как ни крути, практичней и удобней.
Виктор
18.12.2019
Купив Комплект дворников Bosch Aerotwin AR653S для TOYOTA RAV4 [A5] 12.2018- і рекомендує їх іншим:
Хорошие родные дворники тойоты Денсо, но на зиму практичней Бош аэротвин. Пользуюсь этими двумя брендами, качественней не встречал.
Евгений
06.12.2019
Купив Комплект дворников Bosch Aerotwin A215S для MERCEDES-BENZ Sprinter [NCV3] 04.06-06.18 і рекомендує їх іншим:
Покупаю на спринтер или бош, или свф. Качество примерно одинаковое, но бош дешевле. В целом - хорошие дворники.
Більше рекомендацій
Назад