Склоочисники Bosch Aerotwin Plus

Bosch Aerotwin Plus - нова технологічна лінійка склоочисників Bosch. Bosch Aerotwin Plus випустили в якості заміни старої поштучної серії AM, яка комплектувалася набором перехідників. Дана лінійка щіток проводиться в Сербії. За заявою інженерів компанії, склоочисники Bosch Aerotwin Plus відповідають найвищій якості. У виробництві застосовується спеціальна технологія Power Protection Plus. Використовується унікальний запатентований склад очисної гумки з полімерним покриттям, що гарантує чудове очищення скла протягом усього терміну служби. М'яка гумка очисного полотна робить роботу склоочисників плавної і безшумної. Це не тільки забезпечує ваш комфорт, але і запобігає появі небажаних подряпин на склі автомобіля.

Опис щіток Bosch Aerotwin Plus:

  • Склоочисники комплектуються чотирма адаптерами для спецкріплення.
  • Кожна щітка підходить до десяти типів різних кріплень склоочисників.
  • Продумана система адаптерів робить встановлення автомобільних щіток простим і швидким.
  • Завдяки поштучній програмі з'явилася можливість міняти кожну щітку окремо.

Щітка Bosch Aerotwin Plus AP425UЩітка Bosch Aerotwin Plus AP650U

Популярні універсальні двірники серії Aerotwin Plus, що підходять для багатьох авто з різними типами кріплень: AP425U і AP650U

Якість Bosch Aerotwin Plus

Якість Бош Аеротвін Плюс повністю відповідає аналогічній лінійці, яка поставляється в комплектах. Переваги роботи і очищення скла залишаються такими ж. Головні відмінності - встановлення щітки з використанням адаптера і симетричний спойлер щітки. Щоб уникнути покупки підробленої продукції компанії Bosch, настійно рекомендуємо купувати оригінальні склоочисники в спеціалізованих магазинах.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Виктор
14.09.2019
Купив Комплект Aerotwin Plus AP650U/AP550U для PORSCHE Cayenne [PO536] 09.17- і рекомендує їх іншим:
Перед второй зимой решил заменить дворники. Ребята помогли с установкой. Спасибо. Работают хорошо, как замой, так и после.
Роман
27.07.2019
Купив Комплект Aerotwin Plus AP600U/AP750U для BMW i8 [I12] 06.14- і рекомендує їх іншим:
Мне понравилось качество дворников, хорошо убирают воду и мусор на лобовом стекле, не скрипят
Максим
27.03.2019
Купив Bosch Aerotwin Plus AP340U для RENAULT Clio IV [BH] 05.12- і рекомендує їх іншим:
Автомобиль Рено клио 2015 г.в. Решил поменять правый дворник. Стоял еще родной. Купить аэротвин плюс. Все хорошо, но увидев разницу насколько хорошо чистит новый, купил и водительский.
Максим Ч.
27.03.2019
Купив Комплект Aerotwin Plus AP650U/AP340U для RENAULT Clio IV [BH] 05.12- і рекомендує їх іншим:
Купил на замену родным дворникам для рено клио 2015 года. Переходник установить не сложно, по ощущениям даже лучше, чем родные.
Більше рекомендацій
Назад