Склоочисники Denso Flat

Безкаркасні склоочисники Denso Flat займають передові позиції в сфері автомобільних склоочисників. Власні конструктивні рішення, використання високоякісних матеріалів, а також виробництво згідно з кращими світовими стандартами забезпечують водіям комфорт і безпеку на дорозі незалежно від погодних умов. Завдяки цим характеристикам безкаркасні склоочисники Денсо встановлюються на заводах світових автовиробників. Склоочисники Denso відрізняються не тільки якістю виробництва, але і елегантним і сучасним зовнішнім виглядом.

За заявою представників компанії, технології та якість оригінального устаткування однакові, як для поставок на автомобільні заводи, так і для продукції aftermarket, тобто постгарантійне запчастини. У виробництві використовуються корозійно-стійкі матеріали, наприклад, висококомпресійна гума склоочисника, що забезпечує довгий термін експлуатації. Ідеально рівна кромка і низький профіль гарантують ідеальний кут прилягання і ефективне очищення скла.

Одною з основних вимог сучасних автолюбителів до склоочисника залишається їх якісна робота взимку. Повністю безкаркасна конструкція найкращим чином підходить для експлуатації в холодну пору року. Відсутність зовнішніх металевих елементів дозволяє зберігати необхідну гнучкість при негативних температурах. Це трохи зменшує термін служби склоочисників, але забезпечує комфорт і хорошу очищення при екстремальних температурах. Крім того, завдяки спеціальній аеродинамічній формі щіток, безкаркасні склоочисники Денсо володіють найменшим рівнем шуму і якісним очищенням на високих швидкостях.

Комплект дворников Denso DF008 в упаковкеКомплект щеток Denso DF013 без упаковки

Популярні комплекти двірників із серії Denso Flat: DF008 з кріпленням Pin Lock (в упаковці) та DF013 з кріпленням Push Button 16 mm (вигляд без упаковки)

Якість безкаркасних склоочисників Denso

Факт, що склоочисники Денсо встановлюються на такі автомобілі, як: Audi, BMW, Honda, Land Rover, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Jeep, Toyota, Suzuki, Subaru і т.д., говорить сам за себе. Оригінальна продукція Denso відома на весь світ, але будьте обережні... Дуже часто зустрічаються різні підробки на цей бренд. Оригінальні склоочисники Денсо не можуть коштувати дешево, адже ви купуєте якість і комфорт. Рекомендуємо купувати склоочисники в спеціалізованих магазинах і станціях технічного обслуговування. У нашому магазині ми надамо сертифікат якості на всю цікаву для вас продукцію.

Ми готові запропонувати вам такі щітки Denso Flat

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Юлия
08.11.2019
Купив Комплект Denso Flat DF015/A332H для AUDI Q2 [GAB] 06.16- і рекомендує їх іншим:
Очень понравилась работа магазина. Забирали самовывозом, предложили установку, что очень важно для девушки. Никаких дополнительных поездок на сто не потребовалось.
Игорь
03.04.2019
Купив Комплект дворников Denso DF026 для CITROEN C5 10.04-03.08 і рекомендує їх іншим:
Кроме дворников денсо никогда ничего не покупал. Устраивают полностью, от а до я. Рекомендую!
Юрий
27.03.2019
Купив Комплект дворников Denso DF021 для VOLVO XC90 08.10-07.16 і рекомендує їх іншим:
Отличные дворники. Использую только их. Меняю раз в два-три года. К тому же визуально идентичные родным дворникам вольво, возможно именно эта компания поставляет их на завод сборки. Рекомендую однозначно.
Елена
10.03.2019
Купив Комплект дворников Denso DF013 для VOLKSWAGEN Polo [6R1,6С1] 06.09-11.17 і рекомендує їх іншим:
Дворики порекомендовал менеджер. Доверилась и правильно сделала. Чистят хорошо. Прошло чуть более 3 месяцев. Спасибо
Більше рекомендацій
Назад