Інтернет-магазин склоочисників BestWiper

Якісні і оригінальні склоочисники - це ваш комфорт і безпека. Магазин BestWiper.com.ua пропонує вам тільки якісну продукцію від компаній Bosch, Denso, Trico, які є лідерами продажів автомобільних щіток в Європі і світі. Широкий асортимент склоочисників, від бюджетних моделей до преміум класу, гарантовано задовольнить будь-якого автолюбителя. Ви можете купити склоочисники: Bosch Aerotwin, Bosch Aerotwin Plus, Bosch Aerotwin Singles, Bosch Twin, Bosch Eco, Denso Hybrid, Trico Force, Trico Hybrid, а також задні склоочисники: Bosch Twin Rear, Bosch Aerotwin Rear і Bosch Eco.

Рано чи пізно у більшості автолюбителів виникає необхідність заміни автомобільних склоочисників. Пам'ятаєте, який дискомфорт виникає при неякісній роботі склоочисників? Дратує забруднення в зоні огляду? Щітки «стрибають» по лобовому склу? Нервуєте від неприємного скреготу при роботі склоочисників? Ваш комфорт і безпека коштують не так і дорого. Купуйте оригінальні склоочисники Bosch, Denso і Trico - економте свої нерви і насолоджуйтеся прекрасним оглядом лобового скла.

Звичайно, ви можете економити на своїй безпеці, але є ще один важливий фінансовий фактор. Досить часто до нас приїжджають люди, які протягом тривалого часу не змінювали або ж встановили дешеві і неякісні щітки склоочисника. Результат - потертості лобового скла. Неякісна або відірвана гумка, а також каркас склоочисника повільно, але впевнено залишає «затири», від яких ви вже не позбудетеся. У разі полірування лобового скла ви отримаєте дуже неприємний ефект. У вечірній і нічний час доби світло зустрічних автомобілів буде сліпити набагато більше, ніж раніше. А тепер згадуємо, що оригінальні автомобільні склоочисники Bosch коштують в десятки разів дешевше, ніж оригінальне лобове скло вашого автомобіля. Ви вже знаєте правильну відповідь. Залишилося лише зробити замовлення!

Вирішили купити автомобільні склоочисники? Bestwiper.com.ua - правильний вибір!

І ось чому:

  • Оригінальна продукція. Магазин BestWiper.com.ua співпрацює безпосередньо з офіційними представництвами компаній Bosch, Denso і Trico. У нас виключно оригінальний товар, на який ми надаємо гарантію якості.
  • Електронний каталог склоочисників компанії Bosch. На сайті представлений оригінальний електронний каталог склоочисників Bosch. У ньому ви можете знайти необхідний для вашої машини артикул склоочисника(ків), а також примітки від виробника, якщо такі є.
  • Простий, зручний і точний каталог підбору. Для максимальної зручності і простоти роботи з сайтом для вас створений дуже зручний сервіс підбору. Від вас вимагається лише вибрати автомобіль і оформити замовлення. Ви можете купити автомобільні склоочисники не виходячи з дому чи офісу.
  • Інформативність бази даних. На нашому ресурсі представлені склоочисники навіть для найрідкісніших автомобілів. У разі, якщо ви не знайшли свій автомобіль, телефонуйте нам і ми зробимо для вас дуже вигідну пропозицію.
  • Широкий асортимент. На нашому сайті пропонуються щітки склоочисника різних цінових сегментів і конструкції, від класичних каркасних до сучасних безкаркасних склоочисників.
  • Професійна консультація. BestWiper.com.ua - спеціалізований магазин з продажу автомобільних щіток склоочисника. Якщо у вас виникають питання щодо вибору або вживаності автомобільних склоочисників, ви можете обговорити їх з менеджерами нашої компанії. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам!
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфікований персонал надасть грамотну консультацію саме з вашого питання, враховуючи марку і вік автомобіля, тип кріплення склоочисника, а також довжину використовуваних щіток.
  • Зручна та швидка доставка. Наші співробітники зроблять доставку в зручне для вас місце і час. Детальніше про умови доставки в розділі «доставка».
  • Безкоштовне встановлення склоочисників. При доставці замовлення по Києву наші співробітники допоможуть з встановленням щіток на автомобіль, в разі необхідності. Просто повідомте про це при замовленні.

Наш магазин пропонує вам купити оригінальні склоочисники Bosch, Trico і Denso на автомобіль в Києві і Україні. Ви отримаєте якісний сервіс в обслуговуванні клієнтів, а так само продукцію, яка відповідає кращим світовим стандартам якості.